| -=AleCS=- a întrebat:

Am si eu o problema... deci vreau sa imi cumpar un telefon si nu prea stiu de carebig grin... vreau sa fie cu Screen Touch, sa fie usor navigabil pe net, camera foto/video asta deja e la toate, grafica, jocuri, filmulete si sa se auda destul de bine si muzica. Sa fie in reteaua orange, si cel mai important sa aiba si un pret accesibil; nu imi ziceati de iPhone care e de la 1000 de lei in sus
mersibig grin

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

LG GT505 e f bun, are o prietena de-a mea:D.si e multumita de el.http://www.gsmarena.com/lg_gt505-2815.php

5 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Samsung Corby are si touchscreen, camera e de 2 mp, etc.Si LG cookie e tot la fel. Sper ca te-am ajutatwinking

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

LG Kp501 big grin
sau LG KU990
eu am kp501 si sunt super multumita de el happy

| tim a răspuns:

Mi-au trecut cateva prin mana, cred ca sony-ericsson sunt grozave, dar si preturile sunt pe masura. cred ca un LG iti vei lua, ca e bun la pret

| *Baby* a răspuns:

Fratee! eu chiar nu inteleg dc oamenii din ziua de azi isi doresc telefoane cu fite si alte chestii! TELEFONUL S A INVENTAT SA VORBESTI LA EL! nu sa asculti muzica sau sa ti faci poze! Traieste realitatea fata mea!@!

| anonymus12345 a răspuns:

Eu iti recomand un telefon simplu.Astea sunt fite :cu Screen Touch, Internet, jocuri, filmulete, si "sa se auda f bine muzica".
Eu iti recomand un telefon Nokia. E cea mai buna marca de telefoane.winking