| cCristiannn a întrebat:

Buna ziua
Vreau sa imi cumpar alt telefon cu touch screen pana in 1000 lei.
Vreau sa fac poze Hd, muzica sa se auda tara si sa ma pot juca jocuri gen angry birds. Evident sa aiba si android si sa fie destul de mare.Nu conteaza ce firma e.

Multumesc

PS: Vreau sa il cumpar la liber

Răspuns Câştigător
| ChyChy1234 a răspuns:

Pai,iti recomand calduros Samsung Galaxy I9070 S Advance. Este foarte bun pentru ceea ce doresti tu. Cauta pe net mai multe detalii despre el. Funda?

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
In primul rand, vreau sa iti spun ca Angry Birds poti juca, cam pe orice telefon Android!
Recomand LG Optimus L9!
Il gasesti de la 950Ron, si este tot ce ti-ai putea dori!
Filmeaza FullHD, Camera buna, te poti juca linistit cam orice joc posibil! Android v4.1 JellyBean (Foarte tare 4.1 JellyBean - Gandeste-te ca GalaxyNOTE nu are inca jellybean :D), procesor super tare, baterie foarte buna, ecran GIGANTIC, Subtire, foarte frumos, RAM mult ..nu are nici un dezavantaj!
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l9_p760-pictures-4955.php

Fata de S Advance, are ecran mult mai mare, RAM mai mult, camera mai buna, internet mai rapid si baterie mai buna!

Sper ca te-am putut ajuta; Succes!

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Eu am un ZTE Grand X IN si costa 900 lei, filmeaza Full HD 1080p, are camera de 8mpx desigur, ecran de 4.3" qHD ( 540 X 960), 1 GB RAM, procesor de 1.6 GHz single core, are Intel Inside, memorie interna 4 GB, suporta card pana la 32 GB etc.

Uite un link :
http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

| maryusmono a răspuns:

Stiu exact un produs ieftin si calitativ care sa faca toate aceste lucruri. Telefonul pe care ti-l recomand este comparabil cu un Iphone 4s si este de doua ori mai ieftin.

Il gasesti aici: http://bit.ly/XdZZYM

| DAnc3 a răspuns:

Iati un Allview p5 quad filmeaza full hd si camera de 8 mpx, are procesor quad deci merg toate jocurile posibile.

| ClaudiuBrasov a răspuns:

Gasesti pe okazii la un pret asemanator Sony Xperia S, este super telefonul, de nota 10.

| AndreiLascae1 a răspuns:

Salut! un telefon foarte bun si mare este LG optimus L7, faci poze HD, memorie interna mare, android 4.0 ( cel mai bun android ). Costa in jur de 700 lei cu abonament. Bafta. FUNDA?