| elena_6159 a întrebat:

Am si eu o problema. desi au mai fost puse multe astfel de intrebari... e majoratul prietenului meu peste cateva zile si sunt in mare pana de idei. as vrea ceva foarte special. puteti sa ma ajutati cu cateva idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| JelLy_3370 a răspuns:

Eu una cred ca nu conteaza ce ii dai.pentru ca vine de la tine si e din suflet iar el stie asta va pretuy si va intelegewinking

3 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna. Daca de mai mult timp, si sigur aveti multe poze cu voi doi, poti face un colaj, si pui toate pozele in rama.sau ma rog.cu momente importante din viata lui, a ta, sau a voastra.Pentru ajutor mergi la un studio unde se scot poze.winking

| Nimic special a răspuns:

Adica vrei sa-i cumperi ceva special?
: un tricou personalizat [va scrieti numele si tbx]
un ceas

| elena_6159 explică:

As vrea o idee originala. geniala. nu stiu. altceva. suntem de aprox 4 luni impr [inainte eram cei mai buni prieteni]. dar nu e genul cu poze si chestii de genu. ceasurile le detesta... m-am gandit la un tricou[nu personalizat. gasisem ceva p un site care stiu ca i-ar place] dar inca sunt in dubii. nu mi se pare destul de special