| osimplafataaaa a întrebat:

Am si eu o problema mare. Mereu cand merg la fotbal si dau în minge sau alerg mi se vad sanii chiar daca iau sutien, deci va rog ce sa fac ca sa se vada plat ca la baieti?!?

Răspuns Apreciat de Editori
| Alliss91 a răspuns:

Caută în hervis sport că acolo vei găsi bustiere speciale pentru susținerea mai fixa a sânilor și bineînțeles nici nu se vor observa. Și eu cat timp am jucat fotbal am purtat o bustiera care îmi susținea sânii destul de bine, încât nici nu prea se observă că am sâni și nici nu mă deranja când alergam.

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De bustiera sport n-ai auzit?

| dinaprilie a răspuns:

Poti sa te "mumifici".

| BroascaCuElice a răspuns:

Plat ca la baieti?! Nu poti

| osimplafataaaa explică (pentru Catrice):

Se gaseste la orice magazin mare?

| Catrice a răspuns (pentru osimplafataaaa):

În bazar, în piață, oriunde.
Ma rog, la magazine unde au lenjerie.

| osimplafataaaa explică:

îmi dai instagramul tau te rog ca vreau sa te întreb ceva

| Simpatic a răspuns:

Orice numai metoda amazoanelor sa nu o faci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată, fi mîndra de sînii tai de corpul tsu asa cum te a lasat Dumnezeu numai încerca sa te transformi, nu esti baiat esti fată o viitoare femeie, fotbalul este un sport pentru barbati nu pentru voi fetele. Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai are nici un farmec daca-ti ascunzi sanii.