| Snyper7 a întrebat:

Am si eu o problema mare nu pot sa instalez framework nici o varianta imi zice a nu e facut update la windows dar le-am facut si la automatic update si de pe site-ul lor si tot asa imi zice ajutati-ma va rog din suflet! scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

EU zic sa schimbi windowsul, daca e pc-u vechi un xp sp2 merge, daca e ceva nou, pune win 7 ultimate x36. apoi netframework le face singur fara sa te intrebe, tu doar dai instal