| Bogdann200 a întrebat:

am windows 8 si vreau sa instalez net framework 3.5 dar imi cere sa fac update la windows si nu am licenta la el are ceva daca fac update la windows? Daca da ce anume se poate intampla?

2 răspunsuri:
| EarsOfAFox a răspuns:

.NET Framework 3.5 e deja componenta a Windows 8/8.1.
Probabil e cel mult dezactivata. Activeaz-o de la Programs and Features. Nu-ti cere update-uri la Windows. Iti cere doar sa descarce kitul de la Windows Update. E o diferenta. Am intampinat asta pe multe calculatoare fiindca nu mai functiona Yahoo! Messenger.

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Nu are nimic, dar daca ai activator este si mai bine!