| ToxicIubireBBY a întrebat:

Am si eu o prolema DAU FUNDA PROMIT. Eu locuiesc la sat si in curand o sa merg la scoala la oras (o sa termin a VIII). Parintii mei vor sa ma dea la oras pentru k ei stiu ca eu invat si k ma tin de carte dar eu stiu ca ei nu au atatia bani pentru mine si le ar fi greu deoarece naveta pe luna ar costa cam 250 de lei + multe altele (haine bani buzunar, caiete etc). Am si un iubit care ma iubeste enorm de mult. Acum as mai avea o sansa ca sa nu le fac cheltuieli prea mari parintilor as pute sa stau la niste rude in oras dar asta ar insemna sa nu vin decat la sf saptamanii acasa. CE SA FAC VA ROG SA VA DA TI CU PAREREA CE SA ALEG IUBITUL LA CARE TIN FOARTE SI SUNT CU EL DE APROAPE 2 ANI SAU SA NU LE FAC PREA MULTE CHELTUIELI PARINTILOR? PLEASE

Răspuns Câştigător
| cristi1996cristi a răspuns:

Pai ew zic sa alegi școala daca ai rude la oras sau du-te la un internat... si crede-ma daca iubitu-to te iubeste asa de mult va intelege si va accepta sa va vedeti doar in weekend

2 răspunsuri:
| Mara989 a răspuns:

Pai..asta e doar alegerea ta. Ce iti doresti tu cel mai mult? Cred ca sa te vezi cu iubitul doar in weekend-uri nu este asa rau.

| andreea028 a răspuns:

Sincer, dupa parerea mea parinti sunt pe primul loc. e ceva normal daca il iubesti pe iubitul tau sa doresti sa fi cu el insa cand el te va lasa parinti nu! asta sa stii.