| DianaAndreea90 a întrebat:

AM si eu p problema cu winampul sau cu drivere audio nu stiu sigur, deci cand intru in winamp sa pun o melodie imi apare o eroare : BadDirect Sound Driver. Please install proper drivers or select another device in configuration.Error code 88780078. Mentionez ca in youtube sau altceva mi se aude dar in winamp nu sad

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Stiu ce problema ai asta o am si eu acum am un cd cu care il fac sa mearga trebuie ca tu sa iti elimini driveru si sa iti bagi altu nou daca vrei sa te ajut cu mai mult da-mi id tau pe pv

| CosteaVlad a răspuns:

Instalează-ţi AIMP2. E mult mai deștept și mai simplu de folosit decât winamp-ul. :)
http://www.aimp2.us/aimpl.php
Dai click unde scrie download, acolo mic cu porticaliu, lângă 3. 76mb.
Succes :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in Winamp - Preferences - Output si o sa gasesti acolo un dll numit out_ds. dll ale carui proprietati pot fi schimbate. Nu ramane decat sa selectezi placa ta de sunet din optiunile lui.
Daca nu, incearca alte drivere. Cel mai bine este sa ceri ajutorul cuiva care stie ce face. Suna un prieten!