| Drahim a întrebat:

De cateva minute nu imi mai merg castile cu microfon... nu mai detecteaza microfonu si castile. cand intru pe youtube si dau muzica la maxim nu se aude si cand intru in winamp zice : Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code 88780078...acum cateva minute mergeau, acum nu mai merg.
Cine imi spune ce sa fac sa imi mearga inapoi castile primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter
(ca alternativă - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services)
şi acolo din listă alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu şi sunetul o sa porneasca şi el.
Bafta!