| anonim_4396 a întrebat:

Am sters din greseala cateva poze apoi am reusit sa le recuperez cu recuva. Dar nu se vad toate.Am incercat sa le deschid cu photo viewer, picasa...si nu merge...

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Pentru. ca nu sau recuperat complet de pe hard disk sau a aprut o problema la recuperarea lor de la prog recuva incearca sa le recuperezi din nou sau sa faci altele xD mult noroc

1 răspuns:
| DragonFLoW a răspuns:

Daca ai inceput deja sa scrii date, pe acel hard/stick/memory card chiar daca l-ai reformatat filele inca exista dar atunci cand bagi ceva pe dispozitivul de stocare filele sunt scrise peste cele vechi, poate aici e problema.