| andrada a întrebat:

Am tel Samsung corby si nu merge netu pe el oh go on de ce? thinking

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Pe al meu merge.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Trebuie sa iti cumperi credit cu internet pentru a-ti merge internetul.Din pacate Samsung corby nu are wi-fi ca sa prinzi prin unde oar Samsung corby 2big grin.Pa,pa

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Incearca sa- lstingi si sa-l aprinzi la loc..si daca nu emrge poate e facatura..sau sa mergi cu el de unde l-ai laut si sa le spu ica nu-ti merge netu^^

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

Tel tau nu are nici Android, nu vreau sa rad dar nu ar trebui sa iti faci probleme de internet.Vechimeahappy,Wifi?thinking

| xlovekiss a răspuns:

Pai ori trebuie sa.ti cumperi o cartela de internet(cica exista) sau sa te duci la Orange Vodafone sau cosmote(depinde de reteaua in care esti ) si sa vei problema sau abonament pentru internet.happy

| ChrysChris a răspuns:

Trebuie sa ai satari de internet, depinde pe ce retea estiwinkingLe gasesti pe Google, scrii setari(Orange, sau ce retea esti ) si iti da!