| Vlad0123 a întrebat:

Am si eu o intrebare:As vrea sa-mi iau un telefon samsung corby, dar nu stiu daca fac o alegere buna sau nu. Spuneti-mi si voi, cei care ati avut sau aveti samsung corby daca este bun. M-ar interesa cum merge netu pe el, daca se va strica touch-ul, etc. Sper sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| RDaria a răspuns:

Buna si eu am Samsung corby de un an si 4 luni! e bun.esti baiat si s-ar putea sa nu-ti convina culorile, dar touch-ul merge mai greu daca ai multe fisiere pe elhappy

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Stiu suficiente persoane care sa-mi spuna de corby asta ca nu e cine stie ce, si ma refer in mare la touch. Merge foarte prost dupa catva timp si pentru tine ca baiat, nu prea merge. laughing
Te-as sfatui sa-ti iei Corby pro sau Corby txt :p eu am corby txt si merge super ok.

| selfie a răspuns:

Am eu big grin Este destul de bun numai ca touch-ul merge un pic mai greu dar eu m-am obisnuit cu asta (apas mai tare) big grin

| Alinutza_8819 a răspuns:

Buna.Am auzit ca este bun acum fiecare cu pretentile lui, eu am Samsung corby si este destul de bun face poze ok si nici scump nu estehappyil gasesti la 400 500 ron kissSper ca te-am ajutatkiss

| Inspiratie a răspuns:

Ceea ce trebuie sa stii este faptul ca telefoanele touch-screen sunt mai sensibile iar modelul Samsung corby are o intarziere de raspuns de 2 secunde in rest este in regula

| lolitta_2063 a răspuns:

Am un corby de un an si ceva si sincer pentru ceea ce imi doresc de la un telefon e f ok. nu mi s-a stricat si nici cu touch-ul nu am avut probleme. Facand un raport calitate/pret sunt multumita happy