| ToySolider a întrebat:

Am terminat liceul si ma gandesc sa imi bag somajul. Am auzit ca trebuie sa fac nu stiu ce curs inainte. E adevarat sau doar vorbe. Sunt din Judetul Alba Iulia.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu faci nici un curs.Numai ca sa nu fie prea tarziu cu depunerea actelor.De cand ai terminat liceul.Mergi la A.J.O.F.M si ti se va spune ce acte iti trebuiesc.Vei primi 250 ron timp de 6 luni si atat.

| BigG a răspuns:

Ai intarziat deja, 30 de zile parca ii termenul.

| LolaGirl a răspuns:

Vai.Ai terminat liceul si te gandesti sa fi somera.Vai de capul tau.E greu sa muncesti asa-i? Sau a fost mai greu sa inveti?

| darrio2007 a răspuns (pentru LolaGirl):

Tu muncesti? De judeci pe altul?