| ioana_5244 a întrebat:

Am tot vazut fete care si-au modificat pozele si si-au facut tenul(fata) ca de papusa(portelan). cu ce >program? photoscape? daca stiti va rog sa ma ajutati.ca nu am reusit si am tot incercat.

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Da stiu e cam de prost gust dar in fine
poti incerca cu photo instrument, e chiar bun
sau cu ceva mai usor: photo! editor.
eu folosesc ultimu' program si sunt foarte multumita!
nu este la fel de complex ca photoscape insa are unele optiuni care il fac sa fie un program relativ bun.
xoxo

5 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Acelel fete care si-au editat pozele sa aive fata ca de "portelan" si-au editat pozele in www.taaz.ro iti fac cont si ti le poti edita si u iti poti pune alta culoare la ochi par lung scurt etc... sper ca ti-am fost de ajutor:)

| Georgiana21 a răspuns:

Cu siguranţă au folosit Photoshop.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Da eu il am e photo editor

| Betyyyy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti lasi poza naturala dar dk vrei neaparat poti folosi photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshopul ramane baza in materie de editare foto
>:d