| irinaaa111petrooooooooooo a întrebat:

Am ulei de ricin, de argan si de jojoba... vreau o masca pentru indesire sau crestere sau repararea parului deteriorat...aceste uleiuri sunt folosite si pentru uz intern si pentru cel extern, pot combina aceste uleiuri? in ce mod? nu am o cantitate mare de uleiuri tocmai de aceea o sa pun doar cate o lingura credeti ca este bine? sa ma dau pe radacini sau la varfuri cu acest ulei?

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Este foarte bine cate o lingura din fiecare, amestecate! aplica la radacina si maseaza bine scalpul sa intre uleiul in piele si da-te si pe varfuri! apoi pune un prosop in cap si stai asa o ora, dupa care te speli!
succes happy