| veronikamika a întrebat:

Am ultima ora de dirigentie si trebuie sa pregatim ceva special(de neuitat)Va implor dati-mi ideei. Ce am putea sa facem noi ca elevi? FUNDAAA primestea cea mai frumoasa idee.

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu am facut o prezentare cu fiecare copil si am pus poze cu el cum arata in a 9-a si cum arata acum(la toti colegii), plus ca puteti sa pregatiti un cantec gen imnul adolescentilor sau sa.
faceti un discurs frumos pe care sa-l sustineti,

| sunflower01 a răspuns:

Ati putea desena pe tabla fiecare copil in parte si sa va luati baloane si confetti,...