| Buburuza_2097 a întrebat:

Am revenit dupa ho ho cat timp laughing. Am si eu o intrebare big grin! ati putea sa imi dati o idee in legatura cu ultima ora de dirigentie? sunt in criza de timp si chiar as avea nevoie de ajutorul vostru! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Aducetiva toti profesorii cu care ati studiat la voi in clasa, puneti-va toti numele (colegi tai)p foi apoi punetile undeva si amestecatile iar diriginta voastra va lua un nume iar acel copil se va duce la catedra si va striga numele profesorilor si ale voastre apoi va tine un mic discurs cu chesti d genul am fost impreuna din cls nu stiu care pana in nu stiu care iar profesori neau deschis noi drumuri etc etchappyasta ne-a povestit profa d mate ca s-a intamplat la clasa eihappy