| lucu a întrebat:

Am un 6 si un 4 la romana am luat 4 in teza deci is corigent cu notele astea numai ca trebuie sa avem 4 note asa stiu eu ce as putea sa fac ca sa pot scapa de corigenta si sunt in clasa a 7-abig grin

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Tocmai pentru. ca iti mai trebuie doua note daca sunt amandoua 9 sau 10 aunci nu mai ramai corigent si in sem. al 2-lea o sa inveti mai bine ca sa-ti iasa media CEL PUTIN 6!

| Klara a răspuns:

Pai oricum ti-ar fi iesit 4. 75 deci 5, oricum nu ramaneai corigent happy

| fsdfsd a răspuns:

Chiar daca ramai pe sem asta
pe sem 2 inveti mai mult sa iti iasa media cel putin 6 si media totala iti iese 5 si ai scapat

| Rezzo a răspuns:

Du-te roaga-te de profa de romana sa te asculte sau sa-ti dea un test, inveti si tu pentru el intr-o seara si gata, eu asa faceam