| edaEduarda a întrebat:

Am un aparat foto, Panasonic, Lumix. L-am scapat pe jos si acum pot sa fac poze cu el doar ca se vede alb tot. Credeti ca se mai poate repara?

1 răspuns:
| AdamLevine a răspuns:

Daca ai garantie la el..hm poate mai reusesti ceva dar daca l-ai scapat pe jos nu stiu daca ii mai poti face ceva, daca te uiti bine in garantie e specificat slar care sunt conditiile si clauzele de reparare sau schimbare al obiectului defent din vina producatorului.