| amos5000 a întrebat:

Am un iphone4 unu de la mine are s2 care e mai tare?

Răspuns Câştigător
| Misspink12 a răspuns:

Iphone...dar si s2 ii fainhappydar tot iphonu ii mai fain si mie imi place mai multhappy fundita?

5 răspunsuri:
| Salahadin73 a răspuns:

Cand cumperi un iphone dai 60% din bani pe brand si 40% pe tehnologie....asa ca votez cu s2

| DeyutzaDeea a răspuns:

IPhone 4. cel putin asta ii parerea mea.

| Superstar112 a răspuns:

S2 e ff tare e mai tare ca i phoneul iti zic eu crede-ma pe cuvant

| RooTer a răspuns:

S2 este super tare deoarece iphone au ramas in urma cu tehnologia

| Lorenutzzaaa a răspuns:

Uite parerea mea:Am avut si iPhone 4 si Acum am S2.Cred ca S2-ul este mai bun deoarece multe aplicatii sunt gratuite, iar pe iPhone multe sunt pe bani.Nu poti sa priesti nimic prin bluetooth pe iPhone numai de pe un alt iPhone iar pe S2 poti sa primesti de pe orice telefonwinking.
Si inca o chestie meniul la iPhone e mai coplicat
Sper ca te-am ajutat!