| MacsimIoan a întrebat:

Am un laptop Asus cu procesor 2.3 GHz, placa video Geforce 610M, si 6 Gb ram, mi-am instalat pe el jocuri de genul Assassin's Creed 3 sau Call of duty Black OPS 2 ori Hitman Absolution jocuri care ar trebui sa imi ruleze dar din pacate pentru mine nu o fac, si nu stiu din ce cauza, ma poate cineva ajuta?
Ps. Am instalat Fifa13 sau NFS Mostwanted2 si le pot juca la rezolutia maxima fara nici un fel de problema, dar celelalte mai sus mentionate nu mi se deschid, si ca o completare am aceiasi problema la toate, cand apas pe icoana imi arata ca mi se incarca dar apoi nu se mai intampla nimic. Pe laptop am windows7

1 răspuns:
| Dima_Gaby_1998 a răspuns:

Sunt originale sau piratate?