| beastboy84 a întrebat:

Am un Lg L5 si imi apare in partea de sus a ecranului niste casti. eu nu am castile introduse in telefon, si cand ma suna cineva nu aud ce spune. cum as putea sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Du-te la un service, probabil sa fii intrat ceva in mufa de casti.

2 răspunsuri:
| ShdDidutz a răspuns:

Du-te la service probabil s-a blocat o clama in mufa.

| Cromatiq a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema zilele trecute cand am stat afara sa dau zapada la o parte. Imi intrase zapada prin buzunar si la mufa telefonului. Am suflat acolo puternic si i-am scos repede bateria... noroc ca nu am mai avut probleme si s-a remediat.