| TrueColor a întrebat:

Hey TPU:* Am un telefon Nokia 6300 si nu am casti la el. si am fost sa imi cumpar si acolo cand am conectat castile la telefon nu imi apareau in partea de sus a ecranului. unde ar trebui sa apara.nu imi aparea nimic. Cei de acolo mi-au spus ca e o problema cu telefonul meu. Acum eu nu stiu ce sa cred. e telefonul problema? Imi doresc foarte mult sa pot asculta muzica la castistraight face Va rooogg... dau funda:X Mersii:*

1 răspuns:
| vandschimbcumpar a răspuns:

Buna ziua,baga castile si dai sa cante o melodie, ori e problema de la mufa de la tel, ori castile acealea nu erau bune