| Bighidyu a întrebat:

Am un Mp4 si nu stiu ce am facut cu el pentru ca atunci cand vreau sa ascult muzica sau sa ma uit la poze imi da "file format error". ce as putea sa fac?big grin

1 răspuns:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Salz!
s eu am mp4 si mi-s-a intamplat la fel
am intrbt pe cineva si m-am mai gandit cum ca file format error apare fiindca nu accepta formatul fisierului
trebuie sa stergi acel fisier si sa-l cauti in alt format pentru mp4
+ca file format error= formatul fisierului eroare sau ceva de genu
sau daca apare fro data file format not supported inseamna ca nu-l suporta