| lollypopmary a întrebat:

Am si eu o problema... vreau sa-mi pun muzica pe iPod dar nu reusesc, mai exact dupa ce termi de copiat muzica din calculator pe iPod si vreau sa ascult muzica pe iPod imi scrie Format Error si nu pot asculta.Plsss ajutati-ma dau Funda MARE!

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Pai Ipod-ul nu suporta melodii in format mp3. Ele trebuiesc convertite in iTunes, dar este o aplicatie cu care de obicei se copiaza (sincronizeaza) melodiile pe iPod, si acesta le converteste singur inainte de copiere.
Succeswinking