| Pika16 a întrebat:

Am un Nokia c2 si cand ma apeleaza cineva nu merge ce are? Dar cand il deschid vibreaza deci vibratiile nu sunt defecte (din setari vibratiel sunt pornite)

1 răspuns:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Telefoanele Nokia au ajuns din pacate foarte proaste, in sensul ca au foarte multe erori in soft. Si eu patesc des asa cu telefonul meu Nokia. La mine e si mai rau ca uneori telefeonul nu ma lasa sa primesc mesaje si se restarteaza cand ii vine straight face