| DenisDulubei a întrebat:

Am un Nokia c5-03 si am auzit ca este compatibil un player muical numit ttpod as vrea sa imi spuneti de unde pot sa il descarc deoarece eu l-am descarcat de pe un site si dupa ce l-am instalat cu intram in el cum imi iesa. dau funda.

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Intra aici http://www.mobi11.com/2009/02/07/ttpod-music-player-320-with-skin-pack/
Linkurile de download sunt sub skinuri. Ai 2 linkuri de download (unul este pentru programul in sine si celalalt link este pentru skinurile de la program care sunt afisate mai sus in pagina)