| Dreamy a întrebat:

Am un nume mai mix si nu imi place de loc! Mikayla! Voua vi se pare dragut? Chestia rea e ca nu e porecla ci numele din certificat!

Răspuns Câştigător
| Silvara a răspuns:

Este un nume deosebit, iar tu trebuie sa te simti mandra ca il porti. Numele meu e Silvara, si da, sunt romanca. Este nume norvegian si chiar imi place si ma consider speciala.Asa trebuie sa fi si tu. Pa, pa!

17 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Mie mi se pare dragut si unic, si eu as vrea un nume unic crying

| Maria002 a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte Mult Numele Mykaila chiar il ador:X:X:XSIncer dc nu iti place?/E foarte frumos!

| leonardo a răspuns:

Este un nume mai putin obisnuit, e drept. Intreaba-ti parintii care a fost motivul pentru care au ales numele asta pentru tine si daca-ti zic ca "din plictiseala" te duci la primarie si il schimbi ca sa le faci in ciuda.

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Wow:O deci da:X mi se pare superrr marfa numele:X este printre preferatele mele:X
Zici ca vrei o porecla?thinking Am cateva idei pentru tinebig grin:
-Myha, Pitikaa, Miky, Kayla, Kaiii, Ikayla... Ika, Yla, Mikidutza, Mikutza, Myhutza

Sper sa-ti placahappy

Pa, pa!:*

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Este un nume super dragut doar dac sti sa il pronunti :X funda?

| anaMARIA a răspuns:

Foarte tare :X Chiar imi placewinking Plus ca e mai frumos sa ai un nume mai diferit decat unul comun happy Iti spun din propie experienta, eu mi-as dori extrem de mult sa am un nume nu foarte des intalnit, dar deh sad eu nu am avut norocul tau tongue

| MoRtY a răspuns:

Mai tu vorbesti serios?:O.asta e numele tau:X... facem schimb? imi place multhappy. e foarte dragut nu doar dragutwinking. deci il adortongue.sa ma anunti daca vrei sa facem schimb. oki? pa-pa>big grin

| Deny93 a răspuns:

Mie una imi place numele tau...sincer, adica e mai deosebit sh mai unic. ceea ce e bine, mi-ar fi placut sa ma cheme sh pe mine altfel adica mai deosebit nu ceva comun.winking

| Denisa_3637 a răspuns:

Esti romanca? Sau ma rog unul dintre parintii tai este de o alta origine? Mi se pare ciudat intr`adevar pentru ca e mai specil. Avand in vedere ca nu e un nume romanesc.Sunt curioasa de unde ideea asta? thinking
Mie nu mi se pare nu nume urat!
Daca ai avea si un al doilea nume le-ai putea folosi pe acela daca asta chiar nu iti plc de loc.

| Patry48485 a răspuns:

Da este dragut
si sa stii ca la majoritatea oamenilor nu prea le plac numele lor, pe mine ma cheama patricia si multa lume imi spune Patry, Pa sau Patty.

| Dreamy explică:

DeNii, am si un al doilea nume, e alexandra

| cici_7887 a răspuns:

De ce nu iti place? Eu am o prietena Dodo si numele adevarat e Daniela Teodora. Daca nu iti place puneti o porecla la care sa raspunzi si cand cineva te striga cu numele vechi sa nu reactionezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foartee frumos. E un nume pe care mai rar il intalnesti.deci mandreste`te cu asta. Parerea mea e ca numele e super frumos. Pe mine ma cheama Andra si e un nume mai comun, bine nu l fel ca Andreea, Bianca sau alttele dar Mikayla e un nume rar intalnit. Mandreste-te ca ai un astfel de nume.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador!winking
Nu fi complexata din cauza numelui!
Cred ca esti o fata draguta, desteapta si care nu se lasa intimidata de niste oameni care te invidiaza!love struckwinking

| alexuta233 a răspuns:

E un nume frumos foarte frumos mie imi place serios.

| sofya_1492 a răspuns:

Salll
alexandra maia sofia alesia anca oana anastasiea ema nikita sabina funda?