| yonutz_1730 a întrebat:

Am un PC de 1GB RAM procesor de 3000+ si 1.60 GHZ deci imi puteti recomanda niste jocuri va rog crying nu va bateti joc dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| lucian a răspuns:

Asa am avut si eu procesorul

merge pe el call of duty world at war la low settings, modern warfare la high settings, modern warfare 2 la low settings, guitar hero 3, fifa 07, 08, 09, 10 pes 07, 08, 09, 10, 11, medal of honor pacific asault, airborne

funda

1 răspuns:
| JaJe a răspuns:

Ai specificat Memoria RAM si procesorul, dar cel ma important adica placa video nu ai specificat, dupa mine cred ca ti-ar merge urmatoarele: Call of Duty 1, GTA 3, GTA Vice City, (poate chiar si SAN ANDREAS), Red Alert 2, Hitman Blood Money, StarCraft, Command And Conquer Generals si Zero Hours, Morrowind, Mafia.