| Davidcnb a întrebat:

Am un penis de 9 cm la 12 ani. Este ok? Pana la ce vârstă mai poate creste deoarece prietenii mei rad de mine.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar prietenii tai de unde stiu, si de unde stii tu cati cm au ei?
in acest domeniu sensibil fiecare se da ceea ce nu este!
toti sunt pescari si vanatori cand vine vorba de cat de dotati sunt ei
si de ce ti-ai face griji acum la 12 ani?

penisul creste pana pe la 21 de ani, deci stai fara teama
https://www.youtube.com/watch?v=rJIf9bOh2xg

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este ok sa ai un cuc de 9cm, la 12 anisori, suficient cat sa urinezi cu el, ca altceva nu ai ce-i face la varsta asta.

Penisul creste pana la 16 ani, cand isi incheie complet cresterea, chiar daca tu mai poti creste IN INALTIME pana la 20-21 de ani, cum fac altii confuzii, din nestiinta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles de ce rad prietenii tai de tine?
Tu umbli cu puta scoasa afara, ca sa o vada prietenii tai?
Ca si ei tot atat o au de 9-10 cm la anisorii astia, doar ca nu ti-o arata ca sa nu razi si tu de ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu stai in curul gol cu prietenii sau de ce rad de tine?

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Tu despre asta discuți cu prietenii tai

| Davidcnb explică (pentru LisaJulie):

Frt ne mai trotilam un pic sau mai are unu video proiector și dam labe toți în cameră