| SatyconGeorge a întrebat:

Am un Radio CD de pe un Fiat Stilo la care imi trebuie codul de deblocare. Modelul: M034122 si codul lui este 2FCF-18C838-JA

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Si care ar fi intrebarea daca ai dat si raspunsul? laughing Oricum stiu ca nu ai reusit sa-l deblochezi de aceea intrebi dar pentru cultura ta generala afla ca numai cei de la service autorizat Fiat il poate debloca si nimeni altcineva! Nu se poate hacui, nu se poate face nimic iar deblocarea costa destul de mult!