| alexoys a întrebat:

Am un samsung s5230 star si nu stiu cum sa fac sa imi mearga youtbe mi se deschide video da nu se aude si nu se vede imi da eroaresad

2 răspunsuri:
| Swetyx a răspuns:

Poate are ceva telefonul...si eu am acelasi telefon dar n-am probleme ca ale tale

| mandreieugen a răspuns:

Salut.Ca sa iti mearga youtub-ul pe Samsung s5230 iti trebuie programul bolt pe care il iei de aici http://www.ss5230.com/old/.Il instalezi si dupa aceea intri in bolt sau mai simplu intri direct in scurtaturea youtube pe care o are telefonul. Funda?