| Madda a întrebat:

Am un samsung S5320. si am o problema! Eu descarc de obicei pozele de pe facebook. care-mi plac. sau am o poza pe pc care mi-e editata si vreau s-o bag in telefon. SI NU MERGE POZAstraight face ma dispera. pot sa fac ceva?! Fundastraight face.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In ce format este poza si ce dimensiune are? Incarca poza in Paint si redimensioneaza la 240 x 400 sau daca este patrata la 250 x 250.De acolo o salvezi in format. jpg si apoi o incarci in telefon.
Bafta!