| elamit a întrebat:

Am un telefon samsung s5230 si nu stiu sa descarc pozele in PC.si mai am o problema, poza care o pun pe ecranul tel este enorm de mare, am intrat la setari dar nici un rezultat. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Am o prietena care are telefon ca al tau.Atunci cand selectezi poza pe care vrei sa o pui pe fundal fa-o mica de tot (se poate mari sau se poate micsora cu degetul, adica sa tragi in sus sau in jos de ea) si incearca sa o incadrezi in patratul ala happy Cat despre descarcat pozele in pc thinking nu stiu.Trebuie sa aiba vreun manual de instructiuni tongue Bafta:*

6 răspunsuri:
| bocascity a răspuns:

Daca nu ma insel. ar trebui sa ai un cablu de date.il conectezi la calculator si la telefon.si ar trebui sa iti zica hardware nou detectat si in mai computer sa iti apara "removable disk" sau cam asa ceva.Intri unde stii ca ai pozele si le copii...
- Daca imaginea este foarte mare nu poate fi setata in intregime pe unul dintre cele 3 portiuni ale ecranului principal.
Insa daca ai o imagine cu rezolutie precum cele de aici http://emildragota.blogspot.com/......msung.html atunci dupa ce ai setat si ti-a aparut doar acel dreptunghi intri la Meniu - Setari - Ecran si lumina - Fundal - Setare si atunci va fi ok. Repeti mereu acesti pasi cand vrei sa schimbi fundalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie lg pc suite sau un cititor de carduri happy si trebuie cand selectezi poza pe care sa o pui pe ecran o sati apare - si + de la zoom happy si apesi pe - pana o sa vine la forma normala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand conectezi telu cu cablul de date trebuie sa fie deblocat sa iti citeasca, cardul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilema straight face

adica... nu stiu cum sa le descarc

si am acelasi telefon Samsung s5230 love struck pe care il adol.

dar nu merg descarcate in pc.cablu de date am dar nu merge si poate ca nici eu nu stiiu

pliz ajutati-ma

id:

alinnutssa_lovely_forever

add daca sti sa ma ajuti tongue::*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai cablu de date se gaseste la magazinele Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cablu de date +instalat Samsung New PC Studio
si dupa aia poti sa iti bagi poze din pc in telefon si invers