| maduts a întrebat:

Am un telefon care este codat pe orange. pot sa-l decodez pentru toate retelele?
funda:X

3 răspunsuri:
| sînziana24 a răspuns:

Normal ca il poti decodahappy. mergi la un gsm sau la un service de telefoane mobile, nu dureaza mai mult de cateva ore iar pretul e in functie de tipul telefonului.

mult succes>big grinbig grin

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Sigur ca poti... trebuie sa te duci la un magazin GSM din zona, sau altele care se ocupa cu reparatii de telefoane.winking

| sanda_5697 a răspuns:

Da se poate decoda.si pe loc se decodeaza. daca esti dn buc du-te pe luik ca este de decodari de tel