| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nokia c3-00 si vreau sa il blochez la mesaj cu o parola sa intru numai eu. Vreau sa stiu daca se poate si daca da cum sa fac asta.Cu lux de amanunte ca sa inteleg. Cel mai bun raspuns primeste fundita si cel mai rapid.Multumesc!:*

1 răspuns:
| ioscry a răspuns:

Mai la mesaje nu cred ca se poate pune stiu ca la Samsung merge dar de ce nu pui cod la taste si setezi sa se blocheze automet daca vrei asa trm un msg privat cu id teu si te ajut eu p mess pup