| roxi15 a întrebat:

am si eu o intrebare am un telefon Samsung C3050 si vreau sa bag parola la mesaj apeluri si nu stiu cum imi cere o parola anume si nu stiu ce parola sa bag imi spun-ti si mie ce sa fac va rog? Ast raspuns cine imi raspuns corect primeste funda!

3 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Daca telefonul e nou si nu s-a mai pus vreo parola pe care tu sa n-o stii, incearca o parola care vrei tu, ar trebui sa mearga, dar vezi sa nu uiti parola.

| roxi15 explică (pentru eaglewatch01):

Problema este k nu este nou...am bagat o parola si nu merge imi spune parola gresita...sadnu stiu ce pot facesad

| eaglewatch01 a răspuns (pentru roxi15):

In cazul asta, imi pare rau, dar nu stiu daca mai poti face ceva tu, personal. Poti incerca la studiouri de decodare, poate prin hack sa rezolve ei problema.Mai poti incerca sa parolezi telefonul cu o parola generala, astfel incit numai tu sa poti accesa functiile telefonului.Este parola de blocare generala a telefonului.Succes.