| getabolbo a întrebat:

Cum pot instala jocuri pe un telefon samsung sgh-j700v

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Procedură:
1. Conecteaza PC-ul la samsungcu un usb, porniţi PC- Studio şi fişierul Management
2a Creaţi-vă ecranul principal la U700 şi toate celelalte dosare, un director nou numit "Game" (fără ghilimele)
3a În cadrul "Joc", trebuie să creaţi cât mai multe dosare, cum sunt jocurile pe care doriţi să îl introduceţi: nominatele şi încărcate în fiecare din aceste respectivele fişiere. JAR şi. JAD
4 - După ce ai încărcat totul în "joc", du-te la ecran de dosare şi redenumiţi directorul de "joc" în "Games", lăsând spaţiu după e de Jocuri
5 - Dupa ce dosarul "Jocuri", după caz, dispare de la PC-ul Studio, dar nu conteaza
6 – deconecteaza telefonul de la PC şi tiparetste * # 6984125 * # (a se vedea meniul secret)
7 - Alege internals
8 - Introduceţi Master Key * # 9072641 * # şi confima
9 - Du-te la setarile de stocare şi faceţi clic pe Java DB Update: si va exista un mesaj de actualizare
cica ceva de genul dar nu garantez aici ai o lista mica de jocuri compatibile cu tel tau
http://www.gameloft.it/cellulari/giochi-samsung-sgh-j700/2901/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folder ati incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa creez ecranul principal la U700... daca stiti anuntatima plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monica claudia te rog explica mai bine punctul 2 din varianta aia cum pot baga jocuri pe sgh j700v! plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin blutouth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asta intreb
deunde vreti eu sa stiu.