| rudfy a întrebat:

Am un telefon Samsung star 1 si as vrea sa il vand, cam cat sa cer pe el? avand in vedere sa l-am luat de la viena si am dat cam 3 mil jumate, are meniu de internet separat (adica are instalat deja facebook myspace youtube mess picasa photobucket google friendster) si e cam zgariat pe spate dar dau cu tot cu husa de silicon(ca de iphone) incarcator, cablu, usb si casti. merge foarte bine face 2 ani in august.am si jocuri instalate pe el de mine si platite de mine.

1 răspuns:
| AlescandraM a răspuns:

Iti iei pe el cam un milion jumatate, nu conteaza de unde l-ai luat, si iti iei 150 de lei, daca arata bine.:*