| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon samsung u600 si l-am parolat la imagini, dar din pacate am uitat parola... cum pot sa o scot... va rog am nevoie urgenta de raspunsul dv

6 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Doar la un magazin special. asa nu cared k o sa poti

| Dorinel a răspuns:

Reseteaza tot telefonul poate merge sau bagai din nou softu daca are asa ceva

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Stai un picstraight face
cod pin sau puc?
orange sau?
daca esti pe orange suna la *100# si una din ultimele optiuni(nu stiu sg ca nu may am cartela de orange) unde va trebui sa bagi numarul tau de telefon si`ti va da codul puc... eu asa am facut s` a mershappy

daca nu mergi la un centru de decodare...succesc

| DeeDee_1261 a răspuns:

Pai du-te la un magazin de telefoane si ai explici sitoatia si aia sgur o sa te ajutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am nu tel sangung 250 si nu ii stiu parolo la poze

| geta_1120 a răspuns:

Revino la setarile din fabrica si vezi poate merge