| Anon123 a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby. A fost al fretelui meu pana de curnad cand si-a cumparat altul. A avut parola la telefon si a uitat-o... iar eu ca sa pot sa imi activez parola la telefon(adica ca sa intru la mesaje de ex sa trebuiasca sa tastez parola) am nevoie de parola veche pe care din pacate nu o stiu.
Nu stiti cum pot afla parola?
Dau Funda + voturi...Promit!
Help...

2 răspunsuri:
| Anon123 explică:

Nu e parola prin...parola blocare telefon.parola PIN e altceva.dar parola la care m arefer eu e cea care atunci cand vrei sa intrii la mesaje sau apeluri sa trebuiasca sa scrii parola.

| CD16 a răspuns:

Parola PIN e:
funda?
am si eu corby