| analfabet5698 a întrebat:

Am urmarit un tutorial de facut un post de radio online mai precis :http://www.youtube.com/watch?v=1eUiOJeIQY8&feature=relat ed

Tocmai cand eram mai pe gata nu imi apare sa dau restart acolo pe pagin mystream pentru ca tutorialul este destul de vechi!

Cine stie un tutorial recent, sau cine poate sa imi explice bine, va rog! Daca stiti un tuorial lasati link daca imi explicati dati add la snake4ever99@yahoo.com! Dau o funda Uriasa + vot

1 răspuns:
| Grasusiblonda a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCYnLy4sR1V-AYkDBxnovmLA

Pls parere la ultimele clipuri, nu stiu daca sunt ok