| Pisiii :x a întrebat:

Am varsat apa pe tastatura si am inchis repede calculatorul... apoi am schimbat tastatura cu una mai veche! Problema e ca mi-e frica sa pun din nou tastatura veche poate sare blocu in aer laughing Dar daca acum sa uscat are ceva daca o pun din nou?

Răspuns Câştigător
| Snicker a răspuns:

Buna,
Stai linistita ca nu sare blocu-n aer laughing
Cel mai bine era sa o desfaci imediat cum ai varsat apa si sa o stergi.Asa s-ar putea sa fi intrat apa pe acolo pe la chestiile ei, si in cel mai rau caz s-ar putea sa nu-ti mai mearga. Sao sa o tii cu butoanele in jos sa se scurga apa.

Unui prieten de-al mau i s-a intamplat asta si tot asa a lasat-o sa se usuce, iar cand a bagat-o iar, unele butoane nu-i mai mergeau si pana la urma si-a cumparat alta.Deci s-ar putea sa ti se intample si tie la fel.

Dar totusi ai grija sa nu sara blocul, echipeazate inainte sa o bagi.laughing
Te pup papa.ai grija, si vezi totusi poate o sa-ti mearga tie.Bye

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

rolling on the floor
Poate te vedem la stirile de la 5hee hee
Mai bine cumpara-ti una nouawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Usuca-o bine cu feonul inainte sa puiwinking Asa te poti asigura ca e uscata happy
Data viitoare tine tastatura departe de canile cu apawinking

| yellowalien a răspuns:

Wtf? tastatura ta e butelie? laughing)

| juniper a răspuns:

Si eu am varsat suc pe tastatura acum cateva saptamani, am curatat repede, am pus tastatura cu capul in jos si am scuturat-o, apoi am sters-o cu o carpa si cu betisoarele alea cu care iti cureti urechile. Tasta A mergea mai greu, dar si-a revenit, a fost cat pe ce.

| gabryel a răspuns:

Un tovaras de al meu m-ia varsat bere pe tastatura si nu m-am gandit sa decuplez tastatura de la PC si ne-am jucat incontinuare iar dupa ce sa uscat berea se cam lipeau unele taste si am schimbat tastatura.

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Pai ai grija sa nu mai fie deloc apa in ea si, daca e uscata o poti pune inapoi.winking

| creatza_6783 a răspuns:

Nu va sari blocu in aer laughing daca sa uscat o poti pune la loc nu e nici o problema