| Yuly_5795 a întrebat:

Am vazul la numele celor din lista mea de pe yahoo si hi5 ca au la nume (inimioare cranii fete zambarete si mai multe chestii) imi puteti spune cum sa fac si eu acest lucru. Funda la cel mai folositor si vot la celalante >>>>raspunsuri.multumesc

Răspuns Câştigător
| Dariapm a răspuns:

Buna:)
Am sa iti dau un exemplu!
Intru pe situl acesta http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html
De aici iti alegi un semn si il selectezi si dai clik dreapta pe el, dupa aceea dai COPY, dupa aceea dai PASTE in locul unde vrei sa apara el!
Iti doresc mult succes!

6 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai le copiezi de pe net si apoi dai Paste la nume si apoi Save si gatawinking

| DenyAmphetamine a răspuns:

Dai pe google si scrii caractere speciale
sau da click pe site-ul asta : http://www.sextinio.testededragoste.net/2009/09/semne-pentru-hi5.html :x
Funda:x?

| anonymus07 a răspuns:

Deci apesi pe butonul start>run si scrii charmap iar acolo iti vor aparea toate simbolurilewinking

| partygirlcool a răspuns:

♥,☼ doar pe astea le stiu

| Yuly_5795 explică:

Ii voi da funda dariei ca ea are mai multe simboluri>la restul VoT