| kyrky a întrebat:

cum fac sa imi schimb numele la messenger? sa le apara celor din lista mea alt nume. daca imi puteti spune pas cu pas. funda :*

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Pai. daca te ai pe tine in lista dai un click pe poza doar un click siti apare o lista.
Dupa accea dai la contact detalies din lista accea.
Si scrii numele acolo sus.
Ca sal trimiti la toata lista, dai la mesenger si sus la acctions. DUpa send contact detalies.next,save%closed si dupa jos la send al si dupa finish sau next.
Sper ca ti-am fost de folos si scuza-ma pentru greselile gramaticale.
Craciun fericit.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Du-te sus la messenger, chiar deasupra statusului si avatarului. Dai clic acolo, si vezi ca iti apare "My contact details" dai clic si dupa aceea scrii ce nume vrei. Dupa aceea dai "Save & Close". Succes!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna...Intri in messenger, iar acolo sus scrie Messenger, intri acolo si dai click pe My contac details.Acolo o sa iti apara mai multe casute, o sa iti scrii numele care vrei sa iti apara la prieteni unde scrie Nume...si ai terminat
Fundita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea kyrky, te duci acolo la messenger(deasupra avatarului) si dai my contacs dailes... daca vrei sa iti schimbi numele, scrieti-l acolo unde iti arata ce nume ai deja...si dai save. bafta si sper sa meargabig grinlaughingwinkingbig hug