| renee14 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film horror care mi-a placut mult si as vrea sa il mai vad dar nu mai stiu cum se numeste. poate ma ajutati voi:in film este vorba de un fel de piatra blestmata care elibereaza un demon, si demonul indeplineste dorinte unei tipe care l-a eliberat(nu era niste dorinte obisnuite). ca sa il poata invinge pe demon isi doreste ca iubitul ei sa devina Sf. Mihail.cam asa ceva.este tot ce imi amintesc.va rog ajutati-ma cei care si-au dat seama.multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell http://jasonconnery.tripod.com/wish.htm