| roby223 a întrebat:

Acum vreo 7 ani sau mai mult am văzut un film horror dar nu mai știu cum îl cheamă.
Era vorba despre o fata care a eliberat din greșeală un demon dintr-o piatra, iar demonul îndeplinea dorințe oamenilor și ii ucidea iar dacă persuana care la eliberat își punea trei dorințe porțile iadului se deschideau și toți demonii veneau pe pământ.
Doar atât țin minte din el. Ma poate ajuta careva cu un nume?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled (2002)
https://www.cinemagia.ro/......lui-25000/
vezi și celelalte din serie:Wishmaster (1997),Wishmaster 2: Evil Never Dies (1999),Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell (2001)

| roby223 explică (pentru faramatania):

Am cautat filmu asta o grămadă de timp mulțumesc... Eu am văzut partea a 3 a

| faramatania a răspuns (pentru roby223):

Ok,bine că s-a rezolvat, acum.Mulțumesc și eu.