| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca multi cumpara jocuri de genul raw vs smackdown 2010.Eu am auzit ca raw vs smackdown 2007 sau asa mai mici se pot downloada fara probleme cu diferite programe.Stie cineva ce fel de programe?

1 răspuns:
| -=AleCS=- a răspuns:

Buna, pai alea se cumpara din cate stiu eu DAR nu sunt pentru PC numai pentru PSP, xBox, xBox 360, PS2, PS3 etc, exista si program cu ajutorul caruia il poti juca pe PC emulator dar este foarte nasol eu am jucat Smackdown Vs Raw 2010 dar este absolut ingrozitor nu seamana de loc cu jocu pe PS3 de exemplu... poti incerca daca vrei, este de altfel jocuri pentru PC (mai seci) dar merge, cu wrestling (wwe raw) sunt mai multe variante toate sunt la fel doar ca cele mai actuale au si jucori aparuti recent in wwe in rest nu e nici o dferentza de celelalte versiuni.