| IDK98989823 a întrebat:

Am o întrebare. De ce nu pot avea fete frms?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Pentru ca nu ai incredere in tine si fetele simt asta.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu esti frms?

| IDK98989823 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu iti trimit o poza cu mine? Da mi instaul

| dullcat a răspuns:

Buna.Cu fetele frumoase te intalnesti, nu le ai. Zici asa de parca vorbesti sa detii niste animalute de companie.Iar deocamdata esti inca foarte tanar, tot ce se intampla in generala sau liceu e o gluma in privinta relatiilor, iubirea adevarata urmeaza dupa aceea, cand trece furtuna hormonala si creierul se mai dezvolta(proces care se intampla pana la 25de ani). Asadar sfatul meu e sa nu te mai compari cu alti colegi care se dau mari cu gagicile lor, nu are niciun sens.E mai ok sa fii singur decat in relatii superficiale ca sa le demonstrezi nu stiu ce altora, sa te lauzi.Pe masura ce trece timpul si cresti vei privi in urma la ce gandeai acum cu amuzament maxim, crede-ma.laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Bună. Ar trebui sa iți alegi o partenera pe măsura frumuseții tale, sa fie oglinda ta, cum ar veni. De exemplu un bărbat frumos nu va sta niciodată cu o femeie urâtă si invers, o femeie frumoasa nu va sta cu un baiat urât. Fiecare dintre noi trebuie sa ne știm locul si valoarea si sa nu ne aruncăm la standarde prea mari sau irealiste față de ce suntem noi. Deci, înainte de a te întreba de ce nu te vor fetele frumoase, analizează-te puțin, tu esti o persoana frumoasa, atrăgătoare, îngrijită? Ce ai tu de oferit? Gândește-te la asta si apoi poți avea pretenții si așteptări de la viitoarea parteneră.

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Cum adică nu poți avea?

| IDK98989823 explică (pentru PpyuiCornelyaa):

Simplu nu simt ca pot avea și ma enervează ca alții au și eu nu urasc.

| PpyuiCornelyaa a răspuns (pentru IDK98989823):

Pai încearcă să vorbești cu fete frumoase, poți avea numa daca vrei