| valentinalina a întrebat:

Am vazut ca multi pe facebook scriu la comentarii esti foarte frumoasa maria alexandra(de exemplu)si apare linkul de la adresa pers respective sau asa ceva nu stiu cum sa va zic cum se face? funda la restul vot

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Pui semnul @ în faţa numelui persoanei respectivewinking.

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Scri numele persoanei respective exact cum apare el pe pagina sa de facebook iar apoi mai jos de comentariu apare persoana. Dai clik pe ea si apoi scrii ce ai dee scris laughing.

| micutsa19 a răspuns:

Scrii ceea ce ai de zis si inainte sa ii scrii numele pune @

simpluwinking

| Mititica_6301 a răspuns:

Scrii numele exact cum e trecuta acea persoana pe facebook, si incepi sa scrii numele oricunde vrei tu (la un comentariu sau pe profil la stare ) si mai jos iti v-a aparea acea persoana si dai clik pe ea si Gata :Xsper ca te-am ajutat, fundita? puppy dog eyes :*